Fungalor krem – idealne rozwiązanie dla stopy sportowca

Co piąta osoba na całym świecie cierpi na infekcje grzybicze u stóp lub paznokci stopy. Ciągłe noszenie zamkniętych butów (niewystarczająca wentylacja stóp), narażenie na wysokie temperatury i stałą wilgotność tworzą idealne warunki do rozwoju i rozwoju zarazków chorobotwórczych i mikroorganizmów wywołujących infekcje. Oczywiście grzyby przenoszone są również przez bezpośredni kontakt ze skórą osoby zakażonej lub kontakt z zanieczyszczonymi powierzchniami, takimi jak prysznice, sauny, szatnie, szatnie lub narzędzia używane na zakażonych stopach.

Najczęstszymi objawami infekcji grzybiczej są: podrażnienie lub swędzenie, uczucie pieczenia i zapalenie skóry. Po narażeniu na infekcję, skóra staje się ściskana i pękająca, powodując ból. Z czasem grzyb oddziałuje również na paznokcie, które zaczynają się poluzowywać i czasami spadać. W wielu przypadkach infekcji grzybiczej może towarzyszyć infekcja bakteryjna, która może powodować dodatkowy dyskomfort. 

Objawy infekcji zależą od rodzaju zakażenia: grzyby:

Infekcję grzybiczą lekarz musi zdiagnozować za pomocą testu stopy i wywiadu z pacjentem, aby dowiedzieć się, jakie objawy występują u niego lub czy w przeszłości podobna infekcja miała już miejsce. Zazwyczaj próbki pobierane są z zakażonego obszaru, a następnie analizowane w celu określenia rodzaju grzybów, którymi są zakażone, i aby móc przepisać prawidłowe leczenie. W początkowych stadiach zakażenia czasami przepisuje się kremy lub maści, które skutecznie eliminują grzyb. Leki przeciwgrzybicze są przepisywane doustnie w najbardziej zaawansowanych stadiach infekcji.

Tradycyjnie leczenie zakażeń grzybiczych jest dość kosztowne, a przepisane leki mogą mieć skutki uboczne dla pacjenta. Ten nowy produkt został pomyślany jako ekonomiczne i opłacalne rozwiązanie (jest to lek bez recepty) w leczeniu zakażeń grzybiczych u dorosłych i dzieci.

Ten opatentowany produkt leczniczy przeszedł wszystkie niezbędne badania kliniczne z wynikiem nie tylko pozytywnym. Niezależne badania przeprowadzone przez grupę węgierskich naukowców potwierdziły, że produkt ten eliminuje infekcje grzybicze w 97% przypadków, niszcząc grzyby i bakterie, które uderzyły w stopę.

Ten nowy produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki biologiczne, zmniejszając ryzyko wystąpienia działań niepożądanych i reakcji alergicznych. Fungalor krem zawiera następujące naturalne składniki: Fungalor krem

To całkowicie naturalne leczenie jest najlepszym rozwiązaniem dla denerwujących i bolesnych infekcji grzybiczych dotykających stopy.

Fungalor

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Fungalor krem – idealne rozwiązanie dla stopy sportowca"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*